Untitled Document

Szwajcaria - 1 - 5.09
Polska - Poznań - 26 - 29.09
Polska - Bydgoszcz - 4 - 5.10
Karaiby - 5 - 14.12
Wilno - 19 - 23.06  

Karnawał w Wiedniu
17- 20.01.2014
cena: 2 100 zł

Dubaj
8 - 15.03.2014
cena: 5 700 zł
Samolot z Gdańska przez Berlin do Wiednia. 3 noclegi ze śniadaniami w hotelu w centrum miasta. Transfery autokarem lotnisko - hotel - lotnisko. Zwiedzanie miasta po hasłem "wiedeńska secesja". Dla chętnych udział w spektaklu teatralnym, bal karnawałowy w cesarskim pałacu Hofburg, a następnego dnia, po balu, kąpiele w basenach termalnych. Na ten cel należy przeznaczyć ok. 160 euro.
Samolot z Warszawy do Dubaju. Noclegi w hotelach. Śniadania i obiadokolacje. Przejazdy lokalnymi autokarami. Zwiedzanie Dubaju i sąsiednich Emiratów Arabskich z polską przewodniczką: nowoczesna architektura, niezwykłe rozwiązania urbanistyczne, tradycja zachowana w meczetach i obyczajach mieszkanców.
  Trasa: Dubaj - Abu Dhabi - Al Ain - Fujairach - Sharjah - Dubaj

Cypr (dla seniorów)
28.03 - 5.04.2014
cena: 2 450 zł
Belgia
30.04 - 4.05.2014
cena: 3 000 złProgram dla osób, które skończyły 55 lat. Przelot samolotem z Warszawy do Larnaki. Noclegi w położonym nad morzem hotelu w pobliżu Larnaki. Śniadania i obiadokolacje. Na miejscu BT Wojażer organizuje 4 jednodniowe wycieczki, które pozwolą na poznanie Wyspy. Samolot z Gdańska do Eindhoven. Przejazd autokarem z Eindhoven do Belgii. Noclegi w hotelu w okolicach Brukseli. Śniadania i obiadokolacje. Zwiedzanie historycznych oraz nowych obiektów i miejsc w Brukseli, Gandawie i Brugii. Przejazd wzdłuż wybrzeża Morza Północnego od Ostendy do Knokke.
W programie: Larnaka, Limassol, Pafos, Nikozja, Kyrenia (w części tureckiej), Góry Troodos. Trasa: Eindhoven - Bruksela - Gandawa - Brugia - Ostenda - Knokke - Mechelen - Eindhoven

Białystok i Biebrzański PN
19 - 23.05.2014
cena: 1 050 złTrójmiasto
25.05.2014
cena: 120 złAutokar z Gdańska. 2 noclegi w Białymstoku i 2 noclegi w Olecku. Śniadania i obiadokolacje. Zwiedzanie Białegostoku, Tykocina, Knyszyna, Olecka i Gołdapi. Trasy przyrodnicze w Biebrzańskim Parku Narodowym i Puszczy Rominckiej. Dla chętnych udział w spektaklu teatralnym w Teatrze im. Węgierki w Białymstoku. Przejazd autokarem przez Trójmiasto i po jego obrzeżach połączony z zapoznaniem się z najnowszymi obiektami infrastruktury trójmiejskiej oddanymi już do użytku i będącymi w budowie oraz ciekawymi obiektami budowlanymi powstałymi w ostatnim czasie. Na trasie wycieczki obiad.
Trasa: Gdańsk - Białystok - Tykocin - Knyszyn - Biebrzański Park Narodowy - Ełk - Olecko - Gołdap - Puszcza Romincka - Gdańsk
Trasa: Gdańsk (PKP) - Obwodnica Południowa - Trasa Sucharskiego - Port Północny - Młode Miasto - Trasa Słowackiego - osiedle garnizonowe - kolej metropolitalna w budowie - Oliwskie Centrum Biznesu - Bałtycki Kampus Uniwersytecki - Ergo Arena - hipodrom - obiekty portowe w Gdyni - Trasa Kwiatkowskiego - Gdańsk (PKP)

Kaliningrad
30.05 - 1.06.2014
cena: 1 050 zł
Polska - Podhale i Orawa
9 - 13.06.2014
cena: 1 100 złAutokar z Gdańska. Przekroczenie granicy w Gronowie - Mamonowie. 2 noclegi w hotelu w Kaliningradzie. Śniadania i obiadokolacje. Zwiedzanie Kaliningradu z polskojęzycznym przewodnikiem - Muzeum Bursztynu, katedra z grobowcem Kanta, Brama Królewska, cerkiew Chrystusa Zbawiciela i inne.
Autokar z Gdańska. 2 noclegi na Orawie i 2 noclegi w okolicy Żywca. Śniadania i obiadokolacje. Zwiedzanie ciekawych obiektów na Podhalu, polskiej Orawie i Żywiecczyźnie. Na trasie liczne punkty widokowe na Tatry i Babią Górę.
Trasa: Gdańsk - przejście graniczne Gronowo/Mamonowo - Kaliningrad - Mierzeja Kurońska - Gdańsk
Trasa: Gdańsk - Łódź - Kraków - Rabka - Czarny Dunajec - Jabłonka - Zubrzyca - Lipnica Wielka - Korbielów - Żywiec - Bielsko Biała - Łódź - Gdańsk

Wilno
19 - 23.06.2014
cena: 1 250 złBiałoruś
30.06 - 5.07.2014
cena: 1 500 zł3 noclegi w hotelu w Wilnie. Śniadania i obiadokolacje. Zwiedzanie z polskim przewodnikiem. W programie: Góra Trzech Krzyży, katedra, uniwersytet, muzeum Adama Mickiewicza, kościół św. Anny, cmentarz na Rossie, kościół św. Piotra i Pawła, cerkiew pw. Św. Ducha, Ostra Brama, Zaułek Filomatów, Aleja Gedymina. Autokar z Gdańska. 1 nocleg w Bubel Łukowiskach, 2 noclegi w Baranowiczach i 2 noclegi w Grodnie. Śniadania i obiadokolacje. Trasa po terenach kresowych dawnej Rzeczpospolitej, związanych między innymi z tradycją kościuszkowską i mickiewiczowską.
Trasa: Gdańsk - Wilno - Troki - Kowno - Gdańsk Trasa: Gdańsk - Bubel Łukowiska - Brześć - Hruszczowa - Mereczowszczyzna - Baranowicze - Mir - Nieśwież - Zaosie - Świteź - Nowogródek - Grodno - Gdańsk

Berlin i Poczdam
27 - 30.08.2014
cena: 1 350 złSzwajcaria
1 - 5.09.2014
cena: 3 900 złPrzejazd autokarem z Gdańska. 3 noclegi w hotelu w centrum Berlina. Śniadania i obiadokolacje. Dla chętnych przewidujemy wieczorne wyjście na rewię lub spektakl muzyczny. Przelot samolotem z Gdańska do Bergamo (Włochy). Przejazdy włoskim autokarem. 4 noclegi w hotelach. Śniadania i obiadokolacje. Na trasie liczne punkty widokowe, z których można podziwiać panoramę Alp. Zwiedzanie Lucerny, Berna - stolicy Szwajcarii, Fryburga, Lozanny i Genewy.
Program zwiedzania: w Berlinie: Muzeum Pergamońskie, Pałac Charlottenburg, Stadion Olimpijski, centrum miasta z najważniejszymi obiektami (m. in. Reichstag) i rejs po Szprewie; w Poczdamie: Sanssouci, stare miasto, dzielnica holenderska, Pałac Miejski, Cecilienhof Trasa: Bergamo - Lugano - Lucerna - Berno - Lozanna - Genewa - Chamonix Mt. Blanc - Dolina Aosty - Bergamo

Polska - Dolny Śląsk
8 - 12.09.2014
cena: 1 050 złPomorskie - na pograniczu Kociewia i Kaszub
13.09.2014
cena: 200 złAutokar z Gdańska. 2 noclegi w rejonie Wałbrzycha i 2 noclegi w Legnicy. Śniadania i obiadokolacje. Zwiedzanie Kościołów Pokoju w Świdnicy i Jaworze, Legnicy, zamku w Książu i innych miejscowości w tym rejonie Dolnego Śląska.
Autokar z Gdańska. Wycieczka wzdłuż granicy etnicznej i geograficznej Kociewia i Kaszub. Zwiedzanie Szczodrowa z najstarszym drewnianym kościołem na Pomorzu, Skarszew z pozostałościami grodu Joannitów, Będomina z Muzeum Hymnu Narodowego i innych ciekawych miejsc. Na trasie obiad.
Trasa: Gdańsk - Wrocław - Świdnica - Wałbrzych - Kowary - Bolków - Jawor - Legnica - Legnickie Pole - Głogów - Lubin - Gdańsk Trasa: Gdańsk - Straszyn - Trąbki Wielkie - Postołowo - Nowy Wiec - Szczodrowo - Skarszewy - Nowa Karczma - Będomin - Kościerzyna - Gdańsk

Polska - Poznań
26 - 29.09.2014
cena: 950 złPolska - Bydgoszcz
4 - 5.10.2014
cena: 330 złAutokar z Gdańska. 3 noclegi w hotelu w Poznaniu. Śniadania i obiadokolacje. Zwiedzanie najciekawszych miejsc i obiektów w Poznaniu oraz wyjazd do Kórnika, Rogalina i Puszczykowa. Dla chętnych udział w spektaklu teatralnym lub operowym. Autokar z Gdańska. Nocleg w Bydgoszczy. 2 obiady i śniadanie w hotelu. Dla chętnych udział w spektaklu w Operze Novej. Zwiedzanie Grudziądza, Chełmży i Chełmna.
Program zwiedzania: Ostrów Tumski, Bazylika, archikatedralna pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, Rynek Starego Miasta, „Stary Browar” - galeria handlowa i centrum wystawowe, Plac Wolności, Cytadela, Wzgórze Przemysława z zamkiem, ulice poznańskiej secesji, nowe dzielnice Poznania, nowoczesne centrum biurowo - handlowe z dworcem kolejowym. Trasa: Gdańsk - Grudziądz - Bydgoszcz - Chełmża - Chełmno - Gdańsk

Karaiby
5 - 14.12.2014
cena: 8 400 zł
Pielgrzymka do Rzymu
7 - 13.02.2015
cena: 3 400 złPrzelot samolotem do Madrytu. Pierwszy nocleg pod Madrytem, a następnie przelot samolotem na Dominikanę (Santo Domingo).. Zaokrętowanie na statek wycieczkowy i rejs po wybranych wyspach na Morzu Karaibskim. Na statku kabiny dwuosobowe z oknem, pełne wyżywienie oraz liczne atrakcje rozrywkowo - relaksacyjne. W portach zwiedzanie z przewodnikiem. Powrót samolotem do Gdańska przez Madryt i Warszawę. Samolot z Warszawy. 6 noclegów w Domu Pielgrzyma sióstr Elżbietanek w Rzymie.
Trasa rejsu: Dominikana - St. Maarten - Gwadelupa - Martynika - Margarita - Dominikana Program pielgrzymki przygotowany przez ks. Andrzeja Jereczka.

Stany Zjednoczone
12 - 23.08.2015
cena: 14 500 zł 
Samolot z Gdańska przez Kopenhagę do Waszyngtonu. Powrót z Chicago do Gdańska przez Kopenhagę.

 
Program pielgrzymki przygotowany przez ks. Andrzeja Jereczka.